Bushcraftowy blog po przerwie.

 

bushcraft-survival-szkoła-przetrwania

 

Witajcie po dłuższej przerwie na blogu. Jeśli czytaliście bloga od dłuższego czasu to zauważyliście na pewno, że od listopada niewiele na nim się działo. Ale z pewnością też zauważyliście, że mimo niewielkiej aktywności na blogu bardzo dużo działo się w naszej Bushcraftowej działalności ogólnie. W telegraficznym skrócie chciałbym przedstawić Wam nasze ostatnie poczynania.

Przede wszystkim rozwijamy nasz kanał na Youtube.

 

szkolenia-survivalowe1

 

Jeśli jeszcze nie widziałeś naszych filmów to koniecznie je zobacz i subskrybuj nasz kanał.

Pod koniec zeszłego roku zostaliśmy też dystrybutorem doskonałej odzież outdoorowej firmy Buffalo Systems.

A co najważniejsze wystartowaliśmy z naszą szkołą survivalu i bushcraftu. Już w tej chwili oferujemy Wam szkolenia survivalowe na poziomie podstawowym a już wkrótce oferta zostanie rozszerzona.

W 2016 roku mamy również w planie wprowadzenie do oferty kilku przedmiotów naszej własnej produkcji ale póki co to tajemnica 🙂

Będziemy też robić wszystko aby blog znowu wrócił do życia i aby regularnie pojawiały się nowe wpisy.

Dziękujemy Wam, że jesteście z nami i do zobaczenia na szlaku.

 

Autor:Marcin Surowiec “Treasure Hunter”

 

 

One thought on “Bushcraftowy blog po przerwie.

  1. Ahoj! Mam pilną prośbę o poradę. Organizujemy amatorsko z grupą przyjaciół całonocne podchody w lesie, przy którym ja mieszkam. Jest to las państwowy i w części czyjś prywatny. Ograniczą się do “poszukiwawczych” spacerów z bazą w moim przyleśnym starym sadzie. Tutaj też aranżuję parę bushcraftowych atrakcji typu nocleg pod tarpami czy szwedzkie pochodnie, Czy powinienem to komuś zgłosić? Dodam, że obawiam się myśliwych, którzy czasem polują nocą w tym rejonie (kontakt z nimi jest …trudny i spychologiczny, węszą podstępy). Pozdrawiam, Kris.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *